Hakkımızda

TOTEM TURİZM GRUP

1997 yılında İstanbul’da hayat bulan TOTEM markası yolculuğuna iş ortaklığı bulunan LİBYA / BURAQ AIR Türkiye tek yetkili acentesi olarak başlamıştır. Türkiye ve Libya arasında bir köprü kuran TOTEM, her iki ülkenin insanlarının ilişkilerinin gelişmesine ve sıkılaşmasına katkı sağlamıştır. Gelişen ve büyüyen ilişkiler sonucunda TOTEM markası iki ülke arasındaki bağları farklı konulardaki hizmetlerinide hayata geçirerek güçlendirmeyi hedeflemiştir. TOTEM markası Libya’da ki kardeş firması SAWAF TURİZM ile birlikte yürüttüğü operasyonlar sonucunda İstanbul’da yerleşik olarak yenilediği yeni ofisinde 360 derece müşteri deneyimi anlayışı ile geliştirdiği hizmetleri ve bölgesi için en yenilikçi uygulamaları ve destinasyonları ile büyümeye devam etmektedir.

Markanın kurumsal büyüme hedefi birinci etapta KUZEY AFRİKA ve ORTADOĞU destinasyonlarında büyümek olup devamında uluslararası alanda farklı pazarlara hizmet sunan en yenilikçi deneyimlerin merkezi olmaktır.

Bu deneyimleri sunarken bireysel ve grup bazında turistik hizmetler ile birlikte vip turizm hizmetleri, sağlık turizmi, eğitim turizmi, mice turizm organizasyonları, uluslararası ürün tedarik, ihracat, lojistik ve kargo hizmetleri, uçak, helikopter ve ambulans helikopter kiralama gibi hizmet alanları ile Türkiye´nin son derece gelişmiş olan seçkin kaynaklarını Dünya'nın her yerinden gelen misafirlerine profesyonel kadrosu ile arz etmektedir. Ayrıca profesyonel avukat ve danışman kadrosu ile gayrimenkul yatırımından, kurumsal yatırımlara, vatandaşlık hizmetleri, çalışma izni ve ikamet izinleri danışmanlık hizmetlerinden, tüm resmi süreçlerin yönetim hizmetleri ile ilgili geniş yelpazeli bir danışmanlık hizmeti ile de misafirlerine yardımcı olmakta ve güçlü ortaklıklar gerçekleştirmektedir.

Kurumsal marka sloganı olarak "YENİ DIŞINDA HİÇBİRŞEY" sloganını benimseyen TOTEM TURİZM GRUP hizmet ürettiği her alanda en yenilikçi yaklaşımlar ve uygulamalar ile anılmak için çaba sarf etmektedir. Bugüne kadar iş konusunda partnerlik yaptığı kurumlar ve bireysel müşterileri ile birçok ürünü ve hizmeti cesurca, yeni fikirler üreterek, iş geliştirme ve karşılıklı faydayı artırma konusunda başarılı çalışmalar gerçekleştiren kurumumuz her yeni iş ortaklığında daha iyi ve daha fazla için odaklanır. Tüm süreçlerin yönetiminde sağladığımız hizmetlerden en önem verdiğimiz alan olan "profesyonel satış sonrası destek" ekibimiz ile de ihtiyaç duyduğunuz her anda ulaşılabilir olma özelliği sunmaktadır.

TOTEM markasının müşterilerine vaadi 360 derece müşteri deneyiminin sonucunda en yeni olanı sunmaktır.

#SADECEYENİ

Hizmetlerimiz

Turizm

Vatandaşlık Hizmetleri

Gayrimenkul

Kargo

Danışmanlık

Araç Kiralama