Turizm

TOTEM markasının tüm hizmetlerinin merkezinde turizm bulunur. Çok güçlü bir yapıya ve deneyime sahip olan marka seyahat nedeni her ne sebeple olursa olsun müşterilerine en iyi ve en yeni deneyimi ihtiyaç duyacağı tüm unsurlar ile sunar. Seyahat nedeniniz ister tatil, iş, sağlık, eğitim yada yatırım için olsun TOTEM markası size en iyisini en yeni şekli ile sunar. Turizm her ilişkinin başlangıcındaki ilk adımdır. Yeni yerler, yeni deneyimler, yeni yatırımlar, yeni iş fırsatları veya yeni bir hayat hep turizm ile başlar. Siz de seyahatinizi tamda ihtiyaç duyduğunuz şekilde TOTEM ile planlayın ve beklediğinizden daha fazlasına hazır olun.  


Otel

Seyahatinizde ihtiyacınız bir otel ise bütçenize en uygun seçenekleri en iyi alternatifler ile TOTEM'de bulabilirsiniz. Yeni bir otel deneyimi için sadece beklentilerinizi ve isteklerinizi bize iletin. Uzman ekibimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun sizin için en iyi seçenekleri sunup en doğru seçimi yapmanızı sağlar. Merak etmeyin, TOTEM ekibi konaklamanız boyunca memnuniyetiniz için her zaman size destek vermeyi sürdürecektir. Konaklamanıza bağlı transfer, özel rezervasyonlar ve aklınıza gelen tüm ihtiyaçlarınız için sadece müşteri temsilciniz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. TOTEM olarak size eşsiz ve yeni bir deneyim yaşatmak bizi memnun eder.


Eğitim Turizmi

Eğitim turizmi, insanların kendilerini belli bir alanda geliştirmek, bir şeyler öğrenmek ve kariyer yapmak için belli bir bölgeye veya ülkeye gitmeleri ile gerçekleşen bir turizm çeşitidir. Tam da bu noktada öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu konaklama, ulaşım, vize ve eğitim alanlarında çözüm ortaklığı yapmaktayız.


MICE

TOTEM TUR, Yurt İçi veya Yurt Dışı Gezileri, Tedarikçi Toplantıları, Motivasyon ve Eğitim Toplantıları, Ürün Lansmanları, Mevsim Toplantıları, Uluslararası Toplantılar, Danışma Toplantıları, Kurumsal Ziyaretçiler ve Kurumlara Çalışma Ziyaretleri ve Organizasyonları sunmaktadır.


Otel Rezervasyonu

Türkiye genelinde tüm oteller ile anlaşmamız mevcuttur. Talebinize göre şehir otelleri veya tatil konsepti otellerde en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz  Ayrıca global otel rezervasyon sistemleri anlaşmamız ile dilediğiniz ülkede otel rezervasyonu gerçekleştirebilmekteyiz.


Sağlık Turizmi

Türkiye´nin son derece gelişmiş olan seçkin sağlık kaynaklarını, Avrupa ve Ortadoğu'da yaşayan ihtiyaç sahiplerine sunan, "hasta sağlığı ve konforunu, tedavi mükemmelliğini" ilke edinmiş bir işletme olarak sağlık turizmi hizmeti vermekteyiz. Sağlık turizmi alanında hizmet veren işletmemiz; deneyimli hekimlere ve yüksek medikal teknolojilere sahip, her bütçeye hitap eden sağlık kuruluşları ile anlaşmalı hizmet sağlamaktadır.


Transfer Hizmetleri

Türkiye genelinde havalimanı-otel-havalimanı veya belirleyeceğiniz iki destinasyon arasında, tek yön veya gidiş-dönüş, grup ya da münferit transfer hizmetlerimizi lux araçlar ile gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz transfer hizmetlerinize misafirinizin dilinde hizmet verecek transferman hizmeti sağlayabiliriz.


Tur

Yurt içi ve yurt dışında farklı destinasyonlara amaca uygun otel, ulaşım ve rehberlik dahil paketler gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimizden gelen taleplere istinaden kültür turları, gastronomi turları, alış-veriş turları, termal turlar, eğitim turları gibi farklı amaçlarda organizasyonlar düzenleyebiliyoruz.


Uçak Bileti

TÜRK HAVA YOLLARI, ANADOU JET, ATLAS HAVA YOLLARI, ONUR AIR, SUN EXPRESS, PEGASUS HAVA YOLLARI Yetkili Satış Acenteliği BURAQ HAVA YOLLAR Tek Yetkili Satış Acenteliğimiz bulunmaktadır. Üye olduğumuz uluslararası bilet satış sistemlerimiz üzerinden dünya genelinde tüm destinasyonlar ve tüm havayollarının bilet satış hizmetleri sağlamaktayız.


Vize

Bizler tüm detayları çözmekte, evrakları hazırlamakta ve müşterilerimize vizeleri alınmış halde kendilerine teslim etmekteyiz. Tüm Dünya ülkeleri vizelerinin alınmasında hizmet veriyoruz. İstanbul’da bulunan ofisimize tüm Türkiye’den gelen vize alım taleplerinizi yanıtlayabiliriz.